Magic 2015

Ücretsiz strateji kart oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 GB
  • Version 1.1.4881
  • Dil Türkçe
  • Firma Wizards of the Coast LLC
Büyü temelli strateji-kart oyunu

Magic The Gathering serisinin 2015 yılı versiyonu olan Magic 2015, kart - strateji oyunları severleri hayal kırıklığına uğratmayacak kalitede bir oyun. Önceki versiyonlardaki güç dengesi iyi ayarlanmamış bazı modların atılması ve yeni orijinal fikirlerle her zamankinden daha iyi bir Magic oyunu ortaya çıkmış.

Magic 2015 ilk defa bu tarz bir oyun oynayacak oyuncular için alışması biraz zor gelebilecek bir oyun. Bunun çözümü olarak oyunda uzun ve çok ayrıntılı bir tutoryal bölümü var. Bu bölümün hiç atlanmadan dikkatle oynanması oyuna alışmak ve öğrenmek için önemli.

Normalde oynamak için herhangi bir ücret istenmiyor ama isteğe bağlı olarak oyun içi çeşitli geliştirmeler satın alabiliyorsunuz, ki zaten bu, artık bir çok güncel oyunda uygulanan bir sistem.

Yüzlerce kart arasından seçiminizi yapıp kendinize özel destenizi oluşturabileceğiniz oyunda temel amaç bu destenizdeki kartları kullanarak rakibin kartları ile savaşa girmek ve rakibin toplam 20 olan sağlık puanlarını önce bitiren taraf olmak. Bu arada destelerinizi 5 farklı renkten 2'siniseçerek oluşturabiliyorsunuz. Bu, önceki oyunlardaki tek renkli sisteme göre önemli bir gelişme olmuş. Her rengin kendine ait özellikleri var, mesela beyaz deste iyileştirmeye dayalı, yeşil deste ise büyü ile çağırılmış yaratıklarla ile ilgili. 

Magic 2015'i isterseniz tek başınıza ana hikaye görevlerini tamamlayarak oynayabileceğiniz gibi çok-oyunculu modda da oynayabiliyorsunuz. Çok-oyunculu modda, arkadaşlarınızla ya da internette rastgele herhangi bir oyuncuya karşı mücadele edebiliyorsunuz.

Sadece önceki Magic serisi oyunlarını değil, herhangi bir strateji kart oyununu daha önce oynamış tüm oyunculara Magic 2015'i en azından bir kere denemelerini tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla Göster
Magic 2015 indir
DİĞER SÜRÜMLER